preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Cena, czy jakość ...

Obserwując rynek reklamowy, jak również wiele innych branż usługowych, można odnieść wrażenie, że pierwszym i decydującym kryterium wyboru wykonawcy jest cena. Wiele osób kompletnie pomija czy zapomina o równie – jak nie nawet bardziej - istotnym elemencie, jakim jest jakość usługi. W wielu przypadkach wynika to z chęci optymalizacji kosztów lub ograniczonego budżetu.

Co tanie, to drogie

Niska cena może być wynikiem słabszej jakości materiałów lub bardzo okrojonej oferty, z czego nie zdajesz sobie spraw, kierując się tylko tego typu kryterium. Dlatego też, decyzję o wyborze zleceniobiorcy nie podejmuj tylko i wyłącznie, biorąc pod uwagę najniższą wycenę. Dlaczego? Zastanówmy się z czego wynikać może wyższa cena za daną usługę. Prawdopodobnie „droższa” agencja zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów o pożądanych w tej branży umiejętnościach, ma odpowiednie zaplecze techniczne, narzędzia czy pracuje na materiałach o znacznie lepszej jakości i trwałości.

Pokaż mi swoje portfolio, a powiem Ci kim jesteś!

Przed podjęciem decyzji o wyborze np. firmy reklamowej warto zapoznać się z jej portfolio, dowiedzieć się na jakich narzędziach pracuje. Wiele firm chcąc uatrakcyjnić cenowo swoje usługi, nie informuje klientów o specyfikacjach technicznych materiałów, które mogą odbiegać od norm jakościowych.

Usługi i produkty, które mają być wsparciem promocyjnym dla firmy oraz ich produktów powinny spełniać najwyższe kryteria estetyczne, jakościowe, być użyteczne i funkcjonalne, a przede wszystkim wyróżniać się na tle innych reklam, które „atakują” nas zewsząd.

Na zakończenie przytoczmy słowa projektantki marki Gucci „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę” i niech staną się one naszą dewizą, którą kierować się będziemy w przyszłości.

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć