preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Cena, czy jakość ...

Obserwując rynek reklamowy, jak również wiele innych branż usługowych, można odnieść wrażenie, że pierwszym i decydującym kryterium wyboru wykonawcy jest cena. Wiele osób kompletnie pomija czy zapomina o równie – jak nie nawet bardziej - istotnym elemencie, jakim jest jakość usługi. W wielu przypadkach wynika to z chęci optymalizacji kosztów lub ograniczonego budżetu.

Co tanie, to drogie

Niska cena może być wynikiem słabszej jakości materiałów lub bardzo okrojonej oferty, z czego nie zdajesz sobie spraw, kierując się tylko tego typu kryterium. Dlatego też, decyzję o wyborze zleceniobiorcy nie podejmuj tylko i wyłącznie, biorąc pod uwagę najniższą wycenę. Dlaczego? Zastanówmy się z czego wynikać może wyższa cena za daną usługę. Prawdopodobnie „droższa” agencja zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów o pożądanych w tej branży umiejętnościach, ma odpowiednie zaplecze techniczne, narzędzia czy pracuje na materiałach o znacznie lepszej jakości i trwałości.

Pokaż mi swoje portfolio, a powiem Ci kim jesteś!

Przed podjęciem decyzji o wyborze np. firmy reklamowej warto zapoznać się z jej portfolio, dowiedzieć się na jakich narzędziach pracuje. Wiele firm chcąc uatrakcyjnić cenowo swoje usługi, nie informuje klientów o specyfikacjach technicznych materiałów, które mogą odbiegać od norm jakościowych.

Usługi i produkty, które mają być wsparciem promocyjnym dla firmy oraz ich produktów powinny spełniać najwyższe kryteria estetyczne, jakościowe, być użyteczne i funkcjonalne, a przede wszystkim wyróżniać się na tle innych reklam, które „atakują” nas zewsząd.

Na zakończenie przytoczmy słowa projektantki marki Gucci „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę” i niech staną się one naszą dewizą, którą kierować się będziemy w przyszłości.Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Bohaterów Monte Cassino 15

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Dział obsługi klienta - reklama:

Wioletta Garus

690 988 177

Dział obsługi klienta - fototapety:

Angelika Woźny

530 981 639


 

Pracownia i drukarnia
reklamowa:

Robert Czyżkowski

503 656 654


PFR