preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Gadżety reklamowe

Niezależnie od tego, jaką branżę Państwa firma reprezentuje, firmowe gadżety to bardzo popularna i skuteczna forma promocji oraz reklamy. Im bardziej funkcjonalny i ciekawiej zaprojektowany gadżet reklamowy, tym jego wartość dla osoby obdarowanej staje się większa.

Agencja Czyżkowski.net oferuje Państwu różnego typu przybory piśmiennicze, kubki, smycze, breloki, balony, puzzle oraz wiele innych.

Dostarczając klientowi lub partnerowi biznesowemu praktyczny przedmiot, który będzie przydatny w jego pracy lub życiu prywatnym, w wielu przypadkach zyskujemy pewność, że podświadomie będzie on powracał myślami do firmy będącej darczyńcą.

Prezentujemy Państwu nasze wybrane realizacje gadżetów reklamowych.

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć