preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Kalendarze

Kalendarze to tradycyjne, praktyczne i skuteczne narzędzie reklamowe, które będzie towarzyszyć naszym partnerom biznesowym przez 365 dni w roku. Trudno bowiem wyobrazić sobie biuro bez kalendarza ściennego, czy przedstawiciela handlowego umawiającego się na spotkanie biznesowe bez kalendarza w dłoni.

Oferujemy szeroki wybór kalendarzy reklamowych od tych najpopularniejszych ściennych jedno- i trójdzielnych, poprzez kalendarze biurkowe, praktyczne kalendarze listkowe oraz eleganckie kalendarze książkowe. Wybierając kalendarze reklamowe dostępne w naszej ofercie masz pewność, że otrzymasz skuteczne narzędzie marketingowe najwyższej jakości oraz w atrakcyjnej cenie.

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć