preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Druk offsetowy i cyfrowy

Jednym z elementów, który z pewnością wyróżnia naszą agencję wśród konkurencji jest fakt, że jesteśmy właściwie niezależni od podwykonawców.

Przeprowadzone przez nas ostatnimi laty inwestycje w park maszynowy zaowocowały poszerzeniem oferty o usługi drukarskie. Zlecając nam projekt materiałów promocyjnych i reklamowych, zyskujecie Państwo pewność, że całość zlecenia zostanie dobrze wykonana oraz po konkurencyjnych cenach.

Oferujemy możliwość wysokiej jakości druku cyfrowego  i offsetowego  takich materiałów, jak ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi, teczki, naklejki, notesy lub papier firmowy.

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa przegląd naszych ostatnich realizacji!

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć