preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Systemy wystawiennicze

Efektowne oznakowanie punktów usługowo-sprzedażowych za pomocą potykaczy, rollupów, stojaków na ulotki to jeden z popularniejszych i najskuteczniejszych sposobów promocji firmy.

Systemy wystawiennicze pozwolą także efektownie zaznaczyć obecność Państwa firmy na ważnych imprezach branżowych lub targach, w których aktywny udział staje się jednym z nieodłącznych elementów strategii marketingowej przedsiębiorstwa z ambicjami. Warto więc zadbać o efektowną oraz spójną z identyfikacją wizualną ekspozycję marki.

Agencja Czyżkowski.net oferuje wykonanie zarówno projektów graficznych, jak i produkcję różnego typu systemów wystawienniczych, takich jak potykacze, rollupy, stojaki na drukowane materiały reklamowe, ścianki wizerunkowe, flagi oraz trybunki.

Decydując się na tego rodzaju rozwiązania, zyskują Państwo pewność, że firma mocno zaznaczy swoją obecność w trakcie targów, szkoleń, konferencji oraz innych wydarzeń branżowych.

Prosimy o zapoznanie się z przykładowymi realizacjami!

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria


Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net. moich danych osobowych w celu utworzenia mojego profilu pod kątem usług świadczonych przez Usługodawcę

Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin serwisu internetowego i politykę prywatności

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Bohaterów Monte Cassino 15

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Dział obsługi klienta - reklama:

Wioletta Garus

690 988 177

Dział obsługi klienta - fototapety:

Angelika Woźny

530 981 639


 

Pracownia i drukarnia
reklamowa:

Robert Czyżkowski

503 656 654


PFR