preloader
spinner
Czyzkowski.net
facebook

Reklama na pojazdach

Rozwój możliwości technologicznych sprawił, że reklama przekroczyła kolejne granice i stała się wszechobecna. Jeśli posiadacie Państwo pojazd firmowy lub flotę, warto sprawić, by Wasza promocja nie stała w miejscu... ale była także mobilna!

Natomiast jeśli samochód prywatny wykorzystywany jest do celów służbowych, to w celu oznakowania pojazdu możemy zastosować naklejki magnetyczne. Proponowane rozwiązanie pozwala błyskawicznie przeobrazić samochód prywatny w firmowy.

W agencji Czyżkowski.net proponujemy dowolne oznakowanie na skuterach, pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz plandekach. Realizujemy gotowe koncepcje dostarczane przez klientów oraz autorskie projekty graficzne wykonane według Państwa sugestii.

Jeśli są Państwo ciekawi, jak prezentują się „obrandowane” przez nas pojazdy, to zebraliśmy kilka przykładowych realizacji.

Poprzednia kategoria
Oferta
Następna kategoria

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Czyżkowski.net danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.
Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Reklamowa Czyżkowski.net z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego 76, 05-300 Mińsk Mazowiecki . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. (wymagane)

Kontakt z nami

Agencja Reklamowa
Czyżkowski.net

Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 34a

Sprawdź jak dojechać

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00

Dział obsługi klienta

Wioletta Garus

690 988 177

Robert Czyżkowski

503 656 654

Dział kreatywny

Renata Skalska


Wojciech Duszczyk

Pracownia reklamowa
i drukarnia wielkoformatowa:

Łukasz Nalazek

Gdzie nas znaleźć